Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

MiniCraft – 96 %

Michal 1

Server MiniCraft je, co se týče zaměření, velmi rozsáhlý, protože si můžeme vybrat ze spousty možností, co si na serveru zahrajeme. Od miniher, přes SkyBlock, Survival, Creative až po Technic. S tím, že SkyBlock, Survival a Creative mají více odvětví, které si v této recenzi rozebereme.

MiniCraft

Survival

Pokud si chcete zahrát Survival, máte na výběr mezi Vanillou, kde kromě home a residence není nic jiného, žádné další módy a pluginy a klasickým Survivalem, kde jsou různé další funkce, jako například obchod, survival menu, práce a možnost vypnout si v chatu informace o eventech. Hlasování a příhozy v aukcích bohužel deaktivovat nejdou, proto i po vypnutí máte chat zaplněný těmito ne moc potřebnými informacemi, říkal jsem si že je to skvělá funkce ale bohužel moc dobře nefunguje. Každopádně oceňuji krásně postavený spawn a to, že A-Team se stará o své hráče a dělá na Survivalu pravidelné eventy.

MiniCraft

SkyBlock

Na Skyblocku si můžete vybrat z 5 různých ostrovů: Pouštního, Zimního, Houbového, Mesy a klasického ostrova.  Jsou zde  i různé questy, které vám pomůžou získat nějaké suroviny a také jsou zde k dispozici 3 kity, díky kterým získáte základní materiály a jídlo pro přežití na  tomto létajícím ostrově. Létajícím píšu záměrně, protože na tomto serveru máte i možnost mít svůj ostrov v moři. Jinými slovy ztroskotáte na opuštěném ostrově a potřebujete ho prozkoumat a přežít. Tento herní mód se mi líbí asi nejvíce a určitě se vrátím si ho zahrát.

Dále je zde možnost zahrát si SkyIslands, kde jde o takový větší SkyBlock a soutěžíte s ostatními hráči, kdo bude mít nejlepší ostrov. Přímo na tomto ostrově je nachystán portál do endu a netheru, které stačí jen aktivovat a vejít. Poté zde má SkyBlock čtvrtý mód zvaný OneBlock, kde začínáte na jednom bloku a postupně získáváte suroviny a rozšiřujete svůj ostrov.

Creative

Creative zde má také více možností, konkrétně dvě a to klasický Creative, kde nebudete ničím limitováni a můžete dokonce používat i WorldEdit. A druhý takzvaný FunCreative, kde je klasický Creative obohacen o různé zábavné věci jako auta, drogy nebo mazlíčci, bohužel většina těchto funkcí je pro VIP nebo Sponzory, takže nemohu otestovat jejich funkčnost.

MiniCraft

Minihry

Server obsahuje také 10 miniher, jako například Buildbattle, Droper, Skywars apod. Nebudeme zde všechny hodnotit a popisovat, namátkou jsem některé vyzkoušel a všechny mají velmi propracované lobby a mapy.

MiniCraft

Web

Web je kvalitně zpracován a obsahuje všechny důležité informace a je přizpůsoben do světa Minecraftu například tím, že místo klasického kurzoru máte diamantový meč a já takovéto detaily cením.

MiniCraft

Závěr

Celkově hodnotím server velmi kladně, líbí se mi, že nemusím měnit různé servery, ale většinu možností nabízí tento jeden server. Je zde i velmi propracovaná lobby, skrze kterou vedou koleje, takže se můžete dopravit k portálům buď pěšky, nebo vozíkem. Co bych ale serveru vytkl a velmi mě to otravovalo je Clay nebo NetherStar, který máte pořád v inventáři pro zapnutí menu, ale bohužel tento item nejde z inventáře vyhodit, takže vám to neustále zabírá jeden slot.

MiniCraft

Hodnocení

+ vše na jednom místě
+ aktivní A-team
+ hezké a propracované stavby
+ propracované funkce serveru
+ srozumitelné popisy funkcí
+ neustálý vývoj

nefunkční nastavení na Survivalu
až moc funkcí pro sponzory
minus jeden slot v inventáři

Celkové hodnocení: 96 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *