Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

RETRONIX – 10 %

Michal 0

IP adresa: play.retronixmc.cz 
Instagram:  https://www.instagram.com/retronixeu.cz/
Web: https://retronixeu.blogspot.com/


Server RETRONIX, který běží na verzi 1.8-1.15, je zaměřen na Survival a minihry, jako jsou Sumo a Gungame. V přípravě jsou minihry Skywars a Buldier.

RETRONIX

Spawn

Spawn je hezky postaven, můžeme zde najít různé sochy mobů, lodě a budovy. Je škoda, že budovy a podobné stavby nemají žádné využití a ani vybavení. (Že by tam Buldieři postavili nějaké domácí vybavení jako křesla, stoly a podobně.) A některými místy se mi zdá spawn až příliš přeplácaný zbytečnými stavbami.

RETRONIX

 Survival

I přes fakt, že jsem se zkoušel připojovat přes tři různé verze, pokaždé, když jsem se zkoušel přes NPC připojit do Survival světa, vypsalo mi to nějakou chybu a nikam mě to bohužel neportovalo, takže Survival svět zde na serveru kvůli nějaké interní chybě nefunguje.

RETRONIX

Minihry

Ty jsou zde funkční dvě – SUMO a GunGame. Co se týče Suma, tak zde už teleport funguje, dostanete se do jediné mapy, kde máte klasické vybavení (tyčka s KnockBackem, Bloky, JumpPlate, Speed, Ender perlu a luk). A vaším cílem je shodit co nejvíce hráčů dolů z plošiny, na které hrajete a nabrat tak co největší skóre.

RETRONIX

U minihry GunGame si úplně nejsem jistý, jak moc tato minihra funguje. Po tom, co se teleportujete pomocí NPC, objevíte se někde v lese a máte Adventure mod, takže nemůžete nic ničit, jen se procházet po lese. V inventáři máte pouze dřevěnou sekerku, která ale nic nedělá. (Předpokládám že to měla být asi nějaká pistole, co měla střílet – to se ale neděje.) Další problém nastává, když se chcete pomocí příkazu z minihry odpojit – začne odpočet a vy se po dobu tohoto odpočtu nesmíte hýbat, jinak se odpočet zruší. Jenže když odpočet dojde k 0, tak se pořád do kola opakuje zpráva, že za 0 sekund budete teleportováni a nic se neděje. Nejlepší cesta je tedy odpojit se a připojit znovu.

Komunita a A-team

A asi největší problém serveru RETRONIX je to, že má sice 1 000 slotů pro hráče, ale po dobu recenzování jsem nepotkal ani jednoho jediného hráče nebo Admina, takže i kdyby minihra GunGame fungovala, tak ani tu si spolu s minihrou SUMO nemůžu zahrát, protože prostě není s kým.

RETRONIX

Web

Co se týče webu (nebo jakéhosi blogu), který jsem našel, tak zde není nic, pouze logo serveru a to, že dva měsíce zpátky probíhal nábor na Helpera. A na Instagramu nemají také žádné příspěvky, jen že server je v údržbě (a má být brzy otevřen). V takovém případě nechápu, proč si nás někdo zval na recenzi serveru, který je zatím v údržbě a ani pořádně nefunguje. O recenzi nám bylo napsáno zhruba před měsícem.

RETRONIX

Hodnocení

Bohužel musím serveru RETRONIX dát malé hodnocení, protože zde nehrají žádní hráči a Survival nefunguje, takže jediné, co můžu dělat je pobíhat po sice pěkném spawnu a pěkné mapě na minihře Sumo, ale to je mi k ničemu a po chvilce mě to omrzí.

Celkové hodnocení: 10 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *