Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Warshot.eu – 85 %

Michal 0

Server Warshot.eu je především zaměřen na SkyBlock, tedy spíše na jeho sourozence – OneBlock, kde se objevíte na jednom bloku a pomocí těžby surovin získáte věci pro rozšíření vašeho ostrova. Dále zde na serveru můžete najít dvě minihry a to LuckyWars a GolemsAnni.

Warshot.eu

OneBlock

OneBlock na verzi 1.16 obsahuje 12 fází, které postupně nabízí více a více bloků a větší obtížnost, co se těžby a zabíjení mobů týče. Váš základní ostrov po maximálním rozšíření činí 100×100 bloků, ale pokud si zakoupíte VIP zde na serveru Warshot.eu, váš stavební prostor se rázem zvětší na 200×200.

Mezi další VIP výhody patří například létání, nesmrtelnost a různé kity na minihrách. Mezi funkce, jež server dále přidává k OneBlocku patří speciální Shop, kde se dá většina vašich itemů prodat a koupit jiné za relativně přijatelné ceny. Toto ale není jediný způsob jak vydělat peníze, ty můžeme vydělat také pomocí klasických Minecraft prací, které asi každý zná. Nebo můžete vydělávat na hráčských aukcích.

Jako hráč dostanete ze začátku základní kamenné nástroje, které si můžete vybrat v rámci kitu každé dvě minuty a každých 24 hodin si můžete vzít kit s jídlem. Jste-li VIP hráč, zase máte o něco výhodnější kity. Nevýhodou hlavně ze začátku jsou bedny, ty, když vytěžíme, tak delší dobu trvá, než se spawne další blok a díky tomu jsem přišel o dost věcí. Ale jakmile nestojíte na tomto bloku v pozdější fázi hry, tento problém je vyřešen.

GolemsAnni

Jedná se o upravenou formu klasických Annhilation s tím rozdílem, že nepřátelským týmům nemáte za úkol ničit Nexus, ale IronGolema, který má 220 životů a po vylepšení se jeho životy mohou vyšplhat až na 320 životů. Pokud po uplynutí tří fází, jenž mají dohromady 51 minut, žije více než jeden golem, vyhrává tým jehož golem má nejvíce životů. Zní to velmi zajímavě, bohužel za dobu recenzování se nenašlo dostatek hráčů (pro start hry jsou potřeba minimálně čtyři hráči), kteří by tuto minihru hráli, takže na serveru je bohužel nehratelná.

LuckyWars

LuckyWars je obdobná verze SkyWars – každý hráč se objeví na svém ostrově a musí bojovat s ostatními hráči. Na každém hráčském ostrově (včetně středového) se nachází klasické bedny s lootem, ale také LuckyBloky, ze nichž vám může padnout vajíčko, nebo i diamantové brnění s nějakým tím enchantem, je to o vašem štěstí. Naštěstí se mi tentokrát podařilo pár hráčů přesvědčit, aby si se mnou minihru zahráli a funguje velmi dobře, je zde několik vlastních map. Počet pro zahájení hry jsou dva hráči, proto bylo přemlouvání snazší.

Závěr

Celkově hodnotím server Warshot.eu velice kladně, má velký potenciál, jedna z věcí, co bych ale vytkl pro tak malý server jsou GolemsAnni, kde bych zkusil udělat mapu pouze pro dva týmy, aby si hru mohli zahrát i dva hráči a s postupem času, kdy by rostla hráčská základna zvyšovat nároky pro start hry. A také mě osobně ze začátku velmi štvaly ty propadající bedny. Serveru tak uděluji 85 %.


Hodnocení

+ vlastní mapy
+ krásná práce builderů při budování lobby a spawnu
+ aktivní A-team
+ originální minihry
+ plynule fungující na verzi 1.16

− prakticky nehratelná minihra GolemsAnni
− bug s chestkou
− někdy až ignorující komunita hráčů

Celkové hodnocení: 85 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *