Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SkyDropMC – 84 %

Mike 7

Český server SkyDropMC se zaměřuje především na Skyblock, najdete zde ale také třeba klasickou vanillu nebo velice zábavné eventy.

Lobby

Po připojení a následné registraci se objevíte na velkém a velice dobře zpracovaném lobby. Před vámi se tyčí nádherný hrad monumentálních rozměrů, který je velice dobře a detailně zpracovaný. Jinak se zde nachází standardní věci – výběr serverů, základní informace o VIP a herní měně (Tokenech), truhla, ve které můžete dostat nějaké gadgety.

SkyDropMC

Velikost lobby je zároveň jeho výhodou i nevýhodou – jde sice vidět, že si zdejší buildeři s mapou pohráli a udělali skvělou práci, na druhou stranu jsou všechny důležité věci velice blízko u sebe a zbytek lobby tak postrádá smysl. Naštěstí v době tvorby recenze byly různě po mapě poschovávaná velikonoční vajíčka, která jste mohli hledat, což alespoň částečně celé lobby nějak využívá. Jediná věc, která se mi moc nelíbila tak byla ta, že lobby není nijak ohraničeno, takže se z něj dá vypadnout ven velice jednoduše. Samozřejmě se ihned respawnete zpět nahoře, ale působí to trochu zvláštně a až moc volně. Také je škoda, že je na lobby takové přítmí.

SkyDropMC

Servery

Jak je psáno v úvodu, server se zaměřuje především na Skyblock. Jde tak o nejhranější minihru na tomto serveru. Když se připojíte na Skyblock, objevíte se na dalším, také velice pěkném, rozlehlém, ale zároveň detailně zpracovaném lobby. Nachází se zde trh. Na trhu si mohou hráči pronajmout stánek a prodávat to, čeho mají hodně ostatním hráčům za peníze. Herní měna se zde děli na tři druhy – coiny, tokeny a klasické peníze.

SkyDropMC

Mezi další minihry patří klasická vanilla s pár pluginy, které hru trochu zjednodušují. Vzhledem ale k tomu, že jde o pluginy jako residence nebo home, spíše si myslím, že nejde o vanillu, ale o survival.

SkyDropMC

Jsou tu také eventy (například různé otázky z matematiky nebo hra na honěnou se zombíky), které jsou velice různorodé a také extrémně zábavné.

SkyDropMC

Komunita a A-tým

Komunita hráčů je dobrá. Pomáhají si, je s nimi sranda a A-tým se k nim rád přidá. Členové A-týmu jsou navíc ochotní a nápomocní a na zprávy reagují rychle. Zde se nedá naprosto nic vytknout.

SkyDropMC

Web

Web vypadá pěkně – po vizuální stránce nemám výhrad. Nachází se zde základní informace o serveru, pravidla, novinky, kontakt a odkaz na zakoupení VIP. Bohužel se zde ale o samotném VIP nenachází žádné informace (jaké mají výhody rozdíly jednotlivých stupňů).


Hodnocení

+ pěkné lobby a jiné mapy
+ gadgety jsou za peníze, které získáte hraním
+ trh na Skyblocku
+ povedené zábavné eventy
+ dobrá komunita a A-tým
+ dobře zpracovaná ekonomika

− šero na lobby
− absence informací o VIP na webu

Celkové hodnocení: 84 %

 1. Ján Pardavý Ján Pardavý

  Nehnevajte sa, ale kadejakým pofidérnym serverom tu dávate hodnotenia 90% a skutočne kvalitnému serveru strčíte 84%, len kvôli vašej zjavnej zaujatosti. Nikdy by som svoj server nezveril na publikovanie takým amatérom ako ste vy. Je mi ľúto SkyDropu, že dostal takéto “slabé” hodnotenie, keďže ide o jeden z top serverov. Je vidieť, že autor recenzií nehodnotí na základe objektívnych faktov, ale na základe svojich osobných sympatií a antipatií. Ďakujem, nebudem sa aspoň riadiť vašimi recenziami!

  • Mike Mike

   Zdravím, já s vámi souhlasím, že jde o jeden z top cz/sk serverů, proto mi přijde 84 % jako velice dobré a zasloužené hodnocení. Proč vám přijde 84 % jako slabé ohodnocení? Nicméně každý server má své chybky, i tento. Pokud věci, které jsem serveru vytkl v mínusech, server napraví, nemám v zásadě problém mu dát hodnocení přes 90 %. Každý server má možnost získat od nás 2 recenze ročně – tedy za půl roku můžeme udělat recenzi novou a celá naše redakce bude velice potěšena, když budeme moci udělit vyšší hodnocení. Nemyslete si, my dáváme rádi vysoká hodnocení, ale zároveň nemůžeme dávat všem 100 %, naší největší prioritou je (a vždy bude, to vám garantuji) nestrannost a objektivita (samozřejmě v rámci možností). Každý z našich recenzentů si za svým hodnocením plně stojí, ale připouštíme, že někdo může mít jiný názor.
   Našimi recenzemi se řídit nemusíte, nikoho nenutíme. My se jen snažíme pro hráče zprostředkovat co nejkorektnější informace o serveru, obrázek o něm by si měl každý již vytvořit sám.
   Děkujeme za nazor.

   • Ján Pardavý Ján Pardavý

    Dať serveru na ktorom je Covid-19 plugin 92% a takémuto skvelému serveru len niečo cez 80? Nehnevajte sa, to nie súo objektívne recenzie. Ešte by ma zaujímalo… čo ak si server nepraje byť recenzovaný vašouz zaujatou recenziou? Beriete to v potaz?

    • Mike Mike

     Recenze na server, o němž mluvíte byl psán jiným recenzentem, ten samozřejmě může mít na něj jiný názor. Objektivní recenze to jsou v tom smyslu, že recenze jsou podloženy fakty (v textu samotné recenze). Pochopitelně celkové hodnocení (v procentech) nemůže být zcela objektivně zhodnoceno jedním recenzentem, to musíte pochopit, ale děláme, co je v našich silách.
     Ten předposlední dotaz jsem nepochopil. Neboť jsem vám již vysvětloval, že naši prioritou je nestrannost (nezaujatost). Pokud byste měl jakoukoli pochybnost, řekněte mi prosím, jaká recenze je podle vás zaujatá a garantuji vám, že osobně dohlédnu na prošetření celé situace, neboť zaujatost (například na základě úplatku) u nás bereme velice vážně a pokud se něco takového prokáže, osobně tohoto redaktora vyhodím z našeho týmu, to vám slibuji. Samozřejmě v takovém případě, že bychom někdy zveřejnili neobjektivní, zaujatou a lživou recenzi, okamžitě ji mažeme, automaticky tvoříme novou a serveru se samozřejmě za případné komplikace náležitě omluvíme. Takže ano, bereme to v potaz.

     • Už jsem toho viděl hodně, ale strhnout body za šero na lobby? Velice profesionální a objektivní kritika. Tu tady asi široko daleko nenajdeme. Připomíná mi to trochu reality show. Hodnotíte něco o čem víte velký kulový…

      • Mike Mike

       Ano, šero na lobby je obrovský problém pokud je to lobby stavěno na denní osvětlení (nejsou tam jiné zdroje světla než slunce). Já jsem byl vždy zvyklý na to, že je slunce na samém vrcholu oblohy, tím pádem tam bylo krásně světlo. Když je tam šero, je logické, že je problém tam třeba něco vidět, což může být problém. Proto to tak hodnotím, neboť je to zcela nedůvodné snížení komfortu hráče. Pokud chtějí mít slunce nízko nad obzorem, musí tam přidat umělé osvětlení, aby tam bylo hezky vidět, jinak to opravdu není příjemné.

    • Michal Michal

     Každý recenzent nahlíží na server který recenzuje jinak a má jiné věci a funkce které se mu líbí. HardLife jsem recenzoval já a ano funkce nemoci Covid-19 se mi velmi líbila. Každopádně kdybych recenzoval server SkyDrop má ode mě podobné až vyšší % než HardLife. Server SkyDrop je kvalitní a já osobně na něm občas i hraji a líbí se mi. Ale v redakci si navzájem nekecáme do recenzí řídíme se spíše pravidlem 100 lidí 100 chutí. V našich recenzích nejde jen o nějaké číslo jde hlavně o to poskytnout hráčům informace o serveru aby si udělali vlastní názor a rozhodli se jestli chtějí na takovém serveru hrát nebo ne protože když je na některých stránkách list serverů jsou tam většinou jen IP adresy a ne úplně moc informací o serverech a tyto informace se snažíme poskytovat my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *