Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Angularis Adventures – 85 %

Mike 0

IP adresa: play.angularis-adventures.eu
Web: https://angularis-adventures.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/angularisadventures/


Český server Angularis Adventures je již na první pohled pěkně vypadající survival server, kde byste si hru mohli pořádně užít. Kdyby tu tedy byli nějací hráči. V době tvorby recenze jsem tu byl bohužel sám (později se na serveru pár hráčů vyskytlo).

Angularis Adventures

Lobby

Po připojení a registraci se objevíte na velmi slušně vypadajícím spawnu. Je sice trochu malý, ale vypadá opravdu pěkně a je detailně propracovaný, jsou zde třeba pěkná NPC. Nachází se zde základní informace o serveru, obchod, teleporty do jiných světů nebo do přírody (náhodný teleport), enchanting table a další.

Angularis Adventures

Vlastní ekonomika

Server disponuje vlastním ekonomickým systémem, který do hry přináší práci a možnost obchodování, ať už v serverovém obchodě, tak i mezi hráči. Kredity si můžete vydělat prostřednictvím práce a questů a můžete si za ně kupovat bloky, itemy apod. Nachází se zde i rankový systém, který vám umožní si za kredity zakoupit vyšší rank, základní ranky jsou ale zadarmo. Za kredity se dá koupit i VIP, které za běžné peníze neseženete (kredity si ale budete moci zakoupit za reálné peníze). Kredity také můžete získat hlasováním pro server, což znamená, že po nějaké době můžete získat VIP skoro bez práce.

Angularis Adventures

Vlastní resourcepack

Když jsme u těch bloků a itemů – jde o módovaný survival, což mimo jiné znamená, že obsahuje velké množství vlastních nových bloků, rud, brnění, nábytku, zvířátek a dokonce i střelných zbraní. Dále také přidává nové zvuky v přírodě, které výrazně přidají na realistickém požitku ze hry. Resourcepack přidává velmi pěkné textury, s nimiž se velmi příjemně hraje. Bohužel je ale zatím doprovázejí menší glitche.

Angularis Adventures

Unikátní zážitek

Server také obsahuje nějaké RPG prvky, jako jsou bossové, nová monstra, dungeony, questy a další. Je zde také PvP aréna, která ale bohužel není žádným způsobem upravená – jedná se pouze o část světa obehnaná sklem (aby nikdo nemohl utéct). Myslím si, že by PvP aréna měla být vytvořená od píky, aby fungovala tak, jak má a k čemu je určená. Mezi další užitečné funkce funkce patří třeba možnost vytvoření waypointu nebo residence.

Angularis Adventures

Komunita

Nakonec jsem tam potkal nějaké hráče a dokonce majitele. Ten mi fungování serveru vysvětlil a ukázal mi zajímavá místa, byl velice ochotný a mně nápomocný.

Angularis Adventures

Web

Web vypadá hezky, je přehledný a obsahuje novinky, fórum pro hráče, počty online připojených lidí. Nachází se zde i obchod, kde by měla být do budoucna možnost koupě již zmiňovaných kreditů.


Hodnocení:

+ survival s RPG prvky
+ vlastní resourcepack, který přidává nové bloky, itemy, zvuky, aj.
+ pěkný spawn
+ vlastní propracovaná ekonomika

+ rankový systém
+ možnost získání VIP zdarma
+ pěkný web

+ ochotný A-tým

− nepropracovaná PvP aréna
− málo hráčů

− časté glitche textur

Celkové hodnocení: 85 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *