Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

HardLife – 92 %

Michal 8

Po celém světě je aktuální téma Koronavirus a spousta hráčů, kteří jsou nyní doma, utíká do survival světa Minecraftu. Jenže co když i Minecraft serverem bude zmítat tentýž virus? Mluvím o serveru HardLife, kde si sami admini serveru naprogramovali plugin, díky kterému se můžete nakazit.

Koronavirus v Minecraftu?

O čem tedy mluvím? Při hraní jinak klasického survivalu se můžete buď náhodně nakazit (což se mi stalo asi po čtvrt hodině hraní) nebo od cizích hráčů, kteří už virus mají, a dokonce i od některých mobů. Například: zombie, Enderman, pavouk nebo netopýr. Abyste se mohli chránit, je na server přidán crafting roušky a pro případ vašeho nakažení je zde také crafting vakcíny, kterou stačí vypít a jste vyléčeni. To ale neznamená, že se nemůžete nakazit znovu.

Přednosti serveru:

VIP mají možnost umístit si na svůj pozemek věž. Která po položení a nabití náboji chrání váš pozemek před příšerami. Mezi další funkce serveru, které jsou zdarma patří například: rozlehlá PvP aréna, XP farma (ve které je možnost nakažení), nebo také Parkour Event.

A-team

Velmi oceňuji ochotný admin team, který mi velmi pomohl se začátky na serveru, konkrétně Buldier ThatFreez, kterému tímto děkuji. Co bych ale serveru vytkl je chybná textura při spojování objektů, jako je například plot, dveře či sklo, je to sice drobnost, ale mně osobně to vadilo.

Shrnutí

Určitě doporučuji server HardLife navštívit a nejlépe pro něj třeba hlasovat na stránce Czech Craft. Adminové serveru vám při hlasování pro server dají 20 železa, 5 zlata, 16 dřeva a 16 jablek. Hlasovat můžete každé 2 hodiny.


Hodnocení:

+ neobvyklá funkce survival světa
+ přátelská atmosféra
+ eventy
+ animace ukládání itemů do beden a craftingu
+ ovocné stromy

− bug při spojování objektů
− občasné bugy a nedodělané funkce
− absence webu

Celkové hodnocení: 92%

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Minecraft Recenze
Average rating:  
 0 reviews
 1. General_Intok General_Intok

  Chcem sa odvolať na toto kryvé obvinenie 😀 Sú to lži! ˙˘˙

 2. Buba Berz Buba Berz

  Na tomto serveru jsou samy scameři. xD General_Inotk je scammer delal ze je holka a tak jsem ho balil a pak jsem zjistil ze je to kluk. Fuuuuuj.

 3. Petr Chvátal Petr Chvátal

  Dobrý den,
  jak víte, že si ho admini sami naprogramovili?
  Znám takový plugin a je online ke stažení.

  • ThatFreez ThatFreez

   Ahoj, ví to, protože se o to zajímal a admin team mu poskytl informace..
   Osobně mě plugin na začátku vadil ale pak ho ještě vylepšili a tak to byl jeden z nnejlepsich pluginů co kdy vytvořili .. Zkráceně naší moderátoři, majitel a helpeři tento plugin vytvořili a sami naprogramovali, nikoliv stáhli 😊

   • Michal Michal

    Dobrý den, jsme tým recenzentů ne detektivů. Já osobně postupuji takže se si zjišťuji info o serveru od a-teamu a nebo z jejich webových stránek. A-team mi poskytl informaci že si plugin tvořili sami. Já jim věřím ale tím nevylučuji že podobný plugin někde nemůže existovat. 🙂

 4. ThorBat ThorBat

  Úžasný server!!! Super srandy a hlavne medieval zážitkov!! Budú sa pridávať nové zmenené epické minihry takže to bude určite úžasný zážitok doporučuje tento server 11/10 thorbatikov!!!!

  • Michal Michal

   Děkujeme za zprávu. Až budou mít na serveru nějaké novinky určitě se tam rádi přijdeme podívat znovu.

  • Jan Hrnčíř Jan Hrnčíř

   Tak toto je opravdu smutné, že si musíte na vlastní server dělat “fakenews”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *