Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

MineHub.cz – 88 %

Mike 4

Český server MineHub.cz se zaměřuje na Survival, najdete zde ale také minihry, které ovšem bohužel nejsou moc hrané (na většinou z nich se nemáte šanci napojit, protože jste sám). Server běží od verze Minecraftu 1.15.2 po nejnovější 1.16.2.

Lobby

Lobby na serveru MineHub.cz vypadá opravdu velice pěkně. Je hodně velké, ale zároveň se všechny důležité věci nacházejí hned kolem spawnu. Celá mapa tak sice může působit zbytečně, ale je opravdu pěkná, takže stojí za průzkum. Mimo to se na lobby také nachází parkour. Přítomný double jump, který je velice příjemně udělaný (přechod mezi skokem a dvojskokem je dost ladný) také potěší. Najdete zde úplně základní info o serveru, novinky, výběr serveru, výběr gadgetů a chestku s odměnami. Lobby je zkrátka zpracováno opravdu hezky, možná bych doplnil nějaké podrobnější informace o serveru, ale jinak nemám co vytknout.

Minihry

Kromě Survivalu, který je tu zcela jednoznačně nejhranějším se na serveru nachází ještě 5 miniher. Těmi jsou: Murder Mystery, Slaparoo, BuildEvent, The Bridge a TNT Run. Podle informací z lobby je ale další minihra v přípravě. Je škoda, že tyto minihry nejsou vůbec hrané.

Protože krom Survivalu si zde můžete zahrát pouze BuildEvent, což je v podstatě creative v defaultním světě Minecraftu. Ten si můžete zahrát jednak proto, že k němu nejsou třeba další hráči a jednak proto, že jej přes den pár lidí většinou hraje (ale nejspíše jen kvůli zrovna probíhajícímu eventu).

Ostatní minihry ale opravdu nikdo nehraje. Takže jediné, co můžete je připojit se do arény a zaskákat si docela těžký parkour (aspoň na můj vkus).

Survival

Jde o klasický Survival, jaký známe z mnoha podobných serverů. Jde o nejhranější herní mód na serveru MineHub.cz. Nachází se zde warpy, teleporty do Netheru a Endu, ale také PvP aréna, v níž občas i nějací hráči bojují, každopádně je dobré, že tu vůbec je, takže si můžete s přáteli porovnat síly. Vedle klasického herního světa se zde nachází také svět těžební, ten je (jak tomu obvykle bývá) hned za hranicí spawnu zcela zdevastován, což podle mého názoru opravdu nevypadá dobře (reset probíhá co dva týdny), proto si myslím, že by vhodnější alternativou byly doly.

Je zde také ekonomický prvek, na serveru se nacházejí peníze a tzv. HubCoiny, za které si pak můžete kupovat různé itemy aj. Nachází se zde také speciální itemy, které můžete získat z truhel či výhrou nějakého eventu. Též těžbou se dají vydělat peníze a skóre. Nebo také plněním některých questů, které se nachází na spawnu. Zajímavostí je systém partnerství, který jsem již řadu let neviděl. Na serveru můžete požádat hráče o ruku a navázat s ním tak partnerství. Pamatuji si, že takto (velice dávno) na některých serverech vznikaly i celé rodiny, nevím, zda je to i tady takto pokročilé.

Komunita a A-tým

Komunita tu je celkem dobrá a přátelská. V chatu nikdy nebylo ticho. Přes den tu obvykle hraje asi 30 lidí.

Co se týče A-týmu, tak Helper mi na veškeré moje otázky odpověděl rychle a akurátně, na serveru skoro pořád někdo z A-týmu byl, tudíž jeho aktivitu i chování mohu hodnotit jen kladně.

Web

Web je po designové stránce zpracován pěkně. Naleznete zde informace o serveru, pravidla, počet online hráčů nebo třeba BAN list. Navíc je web stylizován do tmavších barev, tudíž není tak nepříjemný pro oči.


Hodnocení

+ pěkné lobby
+ neustálý vývoj
+ propracovaný Survival
+ kvalitní a přátelská komunita
+ aktivní a ochotný A-tým
+ eventy
+ propracovaný web
+ PvP aréna

− nehrané minihry (kromě eventů)
− zničený těžební svět

Celkové hodnocení: 88 %

 1. charvyCZ charvyCZ

  Ahoj,

  děkujeme za kladné hodnocení a recenzi! 🙂
  Nedostatky se určitě pokusíme vylepšit.

  Za server MineHub,
  charvyCZ

  • Mike Mike

   Za celý tým přeji hodně úspěchů se serverem! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *