Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Peaky_Mine – 76 %

Michal 0

IP adresa: 95.217.88.93:35855


Server Peaky_Mine je poněkud zvláštní. Překvapilo mě totiž chování majitele serveru, ale v dobrém. Na většině serverů je vedení vážné, seriózní, až si někdy hraje na něco extra víc oproti hráčům. Zde tomu tak není, majitel je pohodář, klidně si s vámi pokecá o všem možném, poradí vám se vším ohledně serveru a nebojí se použit občas i vulgární slovo. I hráčům je povoleno do určité míry užívat vulgarismů. Což může byt výhodou i nevýhodou.

Peaky_Mine

Zaměření

Jedná se o klasický survival s přídavnými speciálními mobkami a zatím 4 arénami, kde v každé můžete bojovat se speciálním bossem (jako například Duch, Smrtka nebo dokonce Jason Voorhees). Dále si zde můžete ochočit různé mazlíčky, třeba netopýra nebo vlka, a to velmi zajímavým způsobem – ochočíte si je tím, že do nich mlátíte vodítkem.

Peaky_Mine

Nové mobky

Co se týče přidaných mobek, tak ty můžete potkat i při klasickém získávaní surovin, například obrněného wither skeletona nebo na mumii (s níž není dobré si se základním vybavením zahrávat ale daleko jí taky asi neutečete). Ale náročnost souboje zase vyvažuje velmi dobrý loot, který z těchto nových mobů padá.

Peaky_Mine

Lokace

Dále zde jsou 4 různé jeskyně (Wither, Fire, Frost a Poison) kde je spousta pavouků připravených se krvelačně vrhnout na kohokoli, kdo vejde do jejich jeskyně. Na konci na hráče, který projde celou jeskyni, čeká odměna. (Je to pouze domněnka, já osobně jsem se na konec žádné nedostal.)

Peaky_Mine

Na serveru se nachází taky temná pvp aréna, tedy, pokud ji nenavštívíte ve dne, je efekt temné stavby o něco méně důrazný, takže bych osobně doporučil nastavit ve světě, kde je pvp aréna permanentní noc pro lepší efekt. A taky vypnout spawn mobů, protože obří Slime by mohl narušit hráčský souboj.

Peaky_Mine

Shrnutí

Když jsem začínal psát tuto recenzi, myslel jsem si, že serveru dám menší hodnocení, protože se mi úplně tolik nelíbil, ale nakonec jsem byl velmi aktivním a-teamem a jeho odvedenou prací přesvědčen, že tento server si zaslouží určitě víc, než jsem si původně zamýšlel. Za obyčejný survival s přidanými moby dávám serveru Peaky_Mine 76 %.


Hodnocení

+ vlastní mobové
+ pěkné lobby a další stavby
+ upravené dropy z mobů
+ aktivní a vstřícný A-team
+ levné VIP
+ stručné a přehledné návody a pravidla
+ možnost nastavit si jakýkoliv skin

světlo a mobové v PvP aréně
někdy až příliš těžcí mobové
bossové po vás můžou jít hned po teleportu do arény.
neupravený end

Celkové hodnocení: 76%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *