Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Project-lines.eu – 8 %

Michal 1

IP adresa: mc.project-plex.eu


Server Project-lines.eu je zaměřen na Sruvival a Skyblock. I když hned na spawnu na vás bliká barevně cedulka Minigames, na serveru žádné minihry nenajdete, ale podle NPC s názvem připravujeme se pravděpodobně nějaké další funkce chystají.

Project-lines.eu

Survival

Po kliknutí na NPC s názvem Survival (nebo po užití příkazu /warp Survival) se objevíte na planině na 5 StoneSlabech. Všude mimo tyto slaby panuje absolutní chaos, náhodné stavby a díry, dokonce i jakási budova z bedrocku. Takže zde očividně dělají nepořádek i admini nebo někdo, kdo k tomu má práva. Naši stálí čtenáři určitě vědí, že my v redakci podobný nepořádek hned za hranicí spawnu moc rádi nemáme. Dá-li se tedy vůbec těchto 5 bloků považovat za spawn.

Co zdejší Survival nabízí

Jelikož pár členů A-teamu, kteří zrovna měli zábavu nad něčím jiným, neodpovídali na všechny mé dotazy, vydal jsem se na průzkum. Kromě volné přírody a toho, že mohu použít obyčejné funkce, co má snad každý server (jako /home, /tpa, /warp, /shop a /jobs), jsem nenalezl vůbec nic.

Warpy

Velmi mě zaujaly Warpy, které jsou zde tři. Již zmiňovaný Survival a pak dva absolutně postrádající smysl – VIP, kde se po teleportu objevíte v místnosti, kde kromě NPC s názvem EPIC nic není. Mimochodem na toto NPC nemáme dostatečná práva kliknout. A pak warp PvP, u něhož se objevíte na plošině, kde je napsáno „DOWN for battle“ (=(skoč) dolů pro bitvu, pozn. redakce). Ale po skočení dolů vás zarazí neviditelné bloky (bariéry) a pod vámi vidíte jen jakousi arénu, do níž se nelze dostat. Nakonec se mi podařilo dostat i přímo do arény, protože na některých místech bariéra chybí. A takovýmto trochu podvodným způsobem se do arény lze dostat.

SkyBlock

Zde nemám moc, co říct. Klasický SkyBlock, kde máte při generaci na výběr ze tří vzhledů ostrova, jinak zde není nic. Navíc plugin není nijak upraven, takže je to jako byste si stáhli SkyBlock do singlepalyeru sami. Největším problémem, jenž zde nastává je, že si můžete v klidu natěžit věci v Survivalu a pak si je přinést na SkyBblock. Protože zde nejsou multisvětové inventáře.

Project-lines.eu

Tým administrátorů

Myslím, že Majitelé serveru Project-lines.eu by se měli zamyslet, co chtějí. Protože na počet hráčů hrajících na serveru je zde až moc členů A-Teamu. Až si myslím, že do A-Teamu může každý, kdo si řekne (již nyní se zde nachází přes 10 členů a na spawnu je uvedeno několik dalších volných pozic). Tak to spíše vypadá, že server si založilo pár kamarádů a baví se na účet ostatních hráčů.

Já byl několikrát dvěma majiteli portnut na náhodné místo, zakopán do země a poté mi byly dány jen tak diamantové věci. Následně přišel druhý majitel, řekl prvnímu (který mi tyto věci dal), že mi je nemá vůbec dávat. Na to ten první odvětil, že mě stejně zabije, a že je to jedno. Pokud se takto A-Team chová ke všem, tak se nedivím, že je všude nepořádek a téměř nikdo zde nehraje.

Project-lines.eu

Závěr

Server Project-lines.eu je velmi špatný, nedodělaný a přijde mi, jakoby si někdo koupil server, stáhl pluginy z internetu, ty nahrál na server a dál je moc neřešil. Plno nefunkčních a chybných věcí a A-Team, který se chová k hráčům jako odpadu. Bohužel tento server naše doporučení rozhodně nezíská.


Hodnocení

− hrozný A-Team
− nefunkční PvP a VIP Warpy
− možnost podvádět na Skyblocku
− neslušné chování k hráčům
− téměř žádné (rozumné) stavby

Celkové hodnocení: 8 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *