Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

MCJabko – 60 %

Majda 2

IP adresa: mc.mcjabko.cz
Web: https://mcjabko.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/mcjabko


MCJabko se hlásí jako semi-vanilla server. Jakožto takový server je poměrně těžké vyniknout, ale MCJabko se i přesto dokáže pěkně vybarvit.

První připojení

Po prvním připojení na server se nemusíte registrovat ani používat login, jestliže hrajete na originálním Minecraft účtu. Spawn není zbytečně komplexní a všechno, co potřebujete ke hraní se nachází jen pár bloků od vás. Můžete použít portály do Endu, PvP arény, ale především do hlavního světa pomocí náhodného teleportu (přírody).

MCJabko

PvP Aréna

Aréna je opravdu veliká a umožňuje hromadu možností, jak někoho porazit i přesto, že nemáte nejsilnější vybavení. Zároveň si však uchovává různorodost a krásu.

MCJabko

Hlavní svět

Hlavní svět se ničím neliší od klasického Minecraft světa, ale nezaložíte si zde žádnou ochranu vašeho pozemku ani věcí. To samozřejmě není špatně, jelikož to k semi-vanille patří. Většina hráčů vám ráda podá pomocnou ruku a ochotně vám nabídne i své věci. Bohužel se mi nepodařilo zastihnout žádného člena AT, ale ze strany hráčů jsem pochopila, že jsou stejně ochotní jako celý server.

MCJabko

Zajímavostí je plugin, který vám umožní nastavit den, jestliže si určitá část serveru lehne do postele. Bohužel se zde nachází nepřeložená část textu, ale jedná se pouze o kosmetickou chybu.

MCJabko

End

End je největší kámen úrazu tohoto serveru. I přesto, že se server snaží být semi-vanilla server, tak nabízí Enderman farmu (zdarma), zdarma enchantování a Wither rose. Do toho je klasický End až moc upravený a nemáte možnost tam ničit (tuto možnost nemáte kvůli pravidlům, ale ochrana ostrova se zde žádná nenachází). Tohle kazí celou myšlenku serveru a jedná se proto z mé strany o velký přešlap. End farma je sice “normální”, ale ne na serveru, který se prezentuje jako semi-vanilla server, osobně vycházím z toho, že by takový server měl obsahovat pouze anti-grief pluginy a neměl by hráčům poskytovat žádnou formu jiných výhod a ulehčení hry.

Web

Web je velice chudý, a kromě pravidel a krátké historie serveru se toho moc nedozvíte. Web nenabízí žádnou formu fóra, nahlášení hráčů, ani jiné možnosti. Některé záložky a nadpisy nemají ani obsah. Od serveru, jehož počátek se datuje k roku 2017 pod jedním majitelem, čekáte trochu víc.

Zároveň jsem na webu našla dost menších chyb a nepodařilo se mi nalézt možnost registrace, která je údajně potřebná pro plný obsah webu. Nelze ani použít přihlašovací údaje ze hry, jelikož se originální účty nemusí registrovat, a tím pádem nemáte šanci získat heslo. Ve hře mi na tuto otázku nebyl nikdo schopný odpovědět.

Slova na závěr

Na zahrání čisté semi-vanilly se server moc nehodí, spíše se jedná o smíšeninu survivalu bez hromady pluginů, ale s částečným vylepšením. Server se pyšní dlouhou historií, takže můžete očekávat, že se vaše stavby a nahraný čas se jen tak neztratí. Serveru by stačilo nazývat se survivalem a hned by se vyšplhal na lepší procenta, proto neváhejte a server zkuste sami navštívit a vyzkoušet.


Hodnocení

+ příjemná komunita
+ praktické lobby
+ hráči mohou odhlasovat den i v menším počtu (stačí si lehnout do postele)
+ originální účty se připojí bez registrování a přihlašování

možnost použití /back (jedná se o semi – vanillu)
End nemá ochranu proti ničení, přesto ničení zde zakazují
End je na semi-vanilla server až moc upravený (xp farma, enchantování aj.)
chudý web

Celkové hodnocení: 60 %

  1. Mattheow Mattheow

    Ano tady je zas Mattheow a né nejsem kluk , přišla jsem na tento server si užít atd. Ale ta komunita co tady je že mi nadávají do kokota , jako pardón ale to je moc ne ? na YT tenhle server byl a vypadal zajímavě ale není je to zapadákov a AT neschopný ignor prostě admin si odejde hrát Among Ass zničily nám celý ostrov a nikdo to neřeší 🙂 dobře je to jenom hra . Omlouvám se že nepíšu spisovně server hodně BADDD 🙁

  2. Roto Roto

    serverová komunita je velmi arogantní a nepříjemná vůči ostatním, A-team je velmi neochotný arogantní a nepříjemný, ignorují hráče s problémy nadávají že hraje holka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *